Türkçe Klavye 0.9

| 6 Comments | No TrackBacks
Hata düzeltmeleri:

  • ConnectBot tarzı programlarda çift yazma problemi düzeltildi. (raporlayan GM ve Bora Gürel)
  • Numerik klavyeye nokta eklendi.
  • Tuş titremesi varsayılan ayarı kapatıldı.
Programa marketten yada burdan erişebilirsiniz.
TR Soft Keyboard v0.9.apk

No TrackBacks

TrackBack URL: http://www.taypo.com/cgi-bin/mt/mt-tb.cgi/17

6 Comments

Merhaba,

Ben G1 kullanıyorum ve klavyenizde Ü harfi sağ tarafa çok kaymış durumda. acaba ekranım mı küçük sizin klavye için. Ü harfini bir aşağı alınabilir aslında. basmakta zorluk ve telefonun algılaması da imkansızlaşıyo bazen. baya sinir bozucu. belirtmek istedim. iyi çalışmalar. teşekkürler klavye için :)

Telefonunuzda bir problem yok. Ekran genişliğini eşit bir şekilde bölünce, ya tüm karakterleri birer piksel küçültecektim yada ü harfi azıcık kenarda kalacaktı.

Ama klavyenin temasıyla ilgili başka sorunlar da var. Yeni tasarımla uğraşırken bu problemi de düzeltmeye çalışacağım.

oncelkle boyle bı program ıcın elnze sğlık ama klavye knusunda buyk bı problem var kı bu da tusların cok kucuk olması.esasında androidin kendı klavyesıne benzer bıcımde yana surukledğmzde klavye seklının değişme gbı ozellğı olsa ck iyi olr :)

Merhaba öncelikle teşekkür ederim böyle yararlı bir programı bize sundugunuz için. Benim şimdilik görebildiğim tek problem klavye sanki biraz silik gibi, gözü yoruyor yazarken. Htc desire kullanıyorum kendi klavyesi gayet net gözüküyor. Buna bir el atarsanız sevinirim.

Merhaba elinize sağlık, Türk android kullanıcıları için çok önemli bir açığı gideriyorsunuz. Önerim google voice'i kullanabileceğimiz bir mikrofon ikonu ilave ederseniz çok iyi olur. Özellikle not ve mesaj yazarken diğer klavyelerdeki bu özelliği aramıyor değilim.

Bu programı kim hazırladıysa Allah ondan binlerce kere razı olsun. Öbürü neydi abi ya yumuşak g'yi yazmak için basılı tutunca hızlı yazamıyor insan. Teşekkür ediyorum. Sevgiler

Leave a comment

About this Entry

This page contains a single entry by Bahadır Yağan published on April 4, 2010 7:24 PM.

Türkçe Klavye 0.8 was the previous entry in this blog.

Türkçe Klavye 0.10 is the next entry in this blog.

Find recent content on the main index or look in the archives to find all content.